Wygrana naszego ucznia w Ogólnołódzkim Konkursie Fotograficznym
Nasz uczeń Samuel wygrał Ogólnołódzki Konkurs Fotograficzny "Dzielnice Łodzi - Śródmieście". Tegoroczna edycja miała tytuł "Poznajemy Piotrkowską ulicę, jej zakamarki i okolice". Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa Nr 29. Samuelowi gratulujemy, a wszystkim naszym uczniom życzymy sukcesów i rozwijania wszelkich pasji każdego dnia!
Na zdjęciach uroczystość finałowa
