Ulica żywiołów
26 maja klasy 1a i 1b wybrały się do EC1 na Ulicę Żywiołów. Uczniowie mieli okazję wziąć udział w interaktywnych pokazach oraz samodzielnie eksperymentować z instalacjami dotyczącymi czterech żywiołów: ognia, wody, powietrza i ziemi. Wycieczka dostarczyła wielu wrażeń, a uczniowie z zainteresowaniem odkrywali, jak fascynujący może być świat nauki.
