III szkolna edycja konkursu Eco Moda Glamour
19 czerwca odbyła się III edycja Szkolnego Konkursu „Eco Moda Glamour”. W wydarzeniu wzięło udział 12 uczestników, którzy zaprezentowali niezwykle pomysłowe stroje wykonane z materiałów przeznaczonych do recyklingu. Wszystkie kreacje zachwycały kreatywnością, starannością wykonania i ekologicznym przesłaniem. Serdecznie gratulujemy uczestnikom oraz dziękujemy za zaangażowanie i wspólną zabawę.
To był dzień pełen mody, kreatywności i troski o środowisko!
Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się 26 czerwca podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego.
