Wycieczka do Warszawy klas 1a, 1b i 3a
2 czerwca klasy 1a, 1b i 3a wybrały się na wycieczkę do Warszawy pod hasłem „Warszawa zaczarowana w legendach i biznesie…”. Pierwszym punktem programu było miasteczko zawodowe MiniCiti, gdzie uczniowie mogli wcielić się w wybrane przez siebie role zawodowe, wybierając 2 spośród 14 dostępnych miejsc pracy. Dzieci odkrywały swoje talenty, zainteresowania i predyspozycje, a za wykonaną pracę otrzymywały miniasy, które następnie mogły wykorzystać podczas zakupów w miasteczkowym sklepie Empik. Była to doskonała lekcja podejmowania decyzji, wartości pieniądza oraz cierpliwości. Po pełnych emocji aktywnościach, szczęśliwi i nieco zmęczeni udaliśmy się na pyszny obiad do pobliskiej restauracji, aby nabrać sił przed dalszym zwiedzaniem stolicy. Kolejnym etapem wycieczki były Łazienki Królewskie oraz Królewskie Przedmieście, gdzie uczniowie mieli okazję podziwiać piękno Warszawy, zjeść lody i zakupić pamiątki.To był dzień pełen wrażeń, nowych doświadczeń i radosnych wspomnień.
