Dzień Dziecka w klasie 1b
Z okazji Dnia Dziecka klasa 1b wybrała się na słodkie zakupy. W pobliskim sklepie uczniowie mogli wybrać swoje ulubione lody, co wywołało wiele radości i uśmiechów. Następnie, w otoczeniu przyrody i w nowych czapkach — prezentach od rodziców — zajadaliśmy się pysznymi lodami, rozmawiając o ważnych dziecięcych sprawach. To był wyjątkowy, pełen beztroski i dobrej zabawy dzień.
